Regionální muzeum v Litomyšli
Muzeum - místo setkávání

VESELÉ VÁNOČNÍ TVOŘENÍ dílny pro školy a školky

30. 11. 2011 - 2. 12. 2011

Součástí dílen bude krátké povídaní k Vánocům a vánočním zvykům, řemeslné a výtvarné tvoření. Vše pod vedením řemeslníků a lektorů z muzea. Program bude vždy aktuálně přizpůsoben věku malých návštěvníků. PRO NEMOC ZRUŠENO!!!

 

Součástí dílen bude krátké povídaní k Vánocům a vánočním zvykům, řemeslné a výtvarné tvoření. Vše pod vedením řemeslníků a lektorů z muzea. Program bude vždy aktuálně přizpůsoben věku malých návštěvníků a je nutné se na něj předem objednat na tel.: 461 615 287 nebo e-mailem: kmoskova@rml.cz. Časy jednotlivých dílen: 8.00, 9.30 a 11.00 hodin. Konec dílen ve 13.00 hodin. Program si, prosím, rezervujte nejpozději do 18. listopadu 2011. Těšíme se na společné setkání a adventní naladění.

 

30. listopadu: ozdoby z korálků

Korálky, drátky, kleště a další potřeby budou připraveny v dílně muzea. Vše pod vedením lektorů z muzea a paní Jitky Dolečkové. Program je vhodný pro děti základních škol.

 

1. prosince: lampióny na vánoční světlo

Pro každé dítě s sebou prosíme přinést kulatou krabičku od sýrů – obě části. Barevné papíry, voskovky, stužky, svíčky, lepidla a další potřeby budou  připraveny v dílně muzea. Vše pod vedením lektorů z muzea. Program je vhodný pro děti základních a mateřských škol.

 

2. prosince: mlsné tvoření

Sušené plody, jablíčka, pečivo, koření, větvičky, špejle a další pomůcky budou nachystány v dílně muzea. Vše pod vedením lektorů z muzea. Program je vhodný pro děti základních a mateřských škol.

 

Změna programu vyhrazena!

 

Zpět

 

Aktuality | Expozice | Rodný byt Bedřicha Smetany | Portmoneum | Kontakty

© 2014 Regionální muzeum v Litomyšli | info@rml.cz | www.rml.cz | RML je zřizováno Pardubickým krajem

Mapa stránek E-mail Facebook