Regionální muzeum v Litomyšli
Muzeum - místo setkávání

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ DO MUZEA A RODNÉHO BYTU B. SMETANY

27. 1. 2009 - 30. 12. 2009

Litomyšl slaví 750 let od povýšení na město. V rámci oslav byly vydány karty pro Litomyšlany, díky kterým můžete v určené dny navštívit všechny expozice muzea zdarma. Ostatní návštěvníci mohou využít 50% slevu na vstup do rodného bytu B. Smetany v rámci bonusů České inspirace.

KARTA LITOMYŠLANA
Karta opravňuje svého držitele navštívit expozice, výstavy a rodný byt Bedřicha Smetany vždy první víkend v měsíci zdarma.
O dalších volných vstupech Vás budeme pravidelně informovat, zpravidla se budou vždy vztahovat k právě probíhajícím výstavám a akcím.

Výroční kartu Litomyšlana obdrželi všichni obyvatelé Litomyšle již koncem roku 2008.
Pokud nemáte v občanském průkazu napsáno jako místo trvalého bydliště Litomyšl, můžete se stát Litomyšlanem alespoň na rok. Ptáte se jak? Jednoduše si kartu s nápisem Na rok Litomyšlanem koupíte v Informačním centru za symbolickou cenu 75 Kč. Ale pozor, těchto kartiček je omezený počet – vydáno jich bylo celkem 1028 – tedy přesně tolik, kolik let se datuje od první zmínky o Litomyšli.

 

BONUS ČESKÉ INSPIRACE
Česká inspirace je sdružení osmi nejkrásnějších měst: Hradce Králové, Chebu, Jindřichova Hradce, Kutné Hory, Litomyšle, Poličky, Telče a Třeboně, které pro své návštěvníky připravilo řadu výhod. Kartu získáte v informačních centrech nebo na stránkách www.ceska-inspirace.cz

Díky kartě České inspirace můžete v Litomyšli navštívit rodný byt Bedřicha Smetany jen za poloviční vstupné. Rodný byt B. Smetany je otevřen od 1. dubna do 31. října.

Zpět

 

Aktuality | Expozice | Rodný byt Bedřicha Smetany | Portmoneum | Kontakty

© 2014 Regionální muzeum v Litomyšli | info@rml.cz | www.rml.cz | RML je zřizováno Pardubickým krajem

Mapa stránek E-mail Facebook